Trainings
schema
Scorebord
Snel naar:




Dit schema loopt van 21-8-2019 t/m 29-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Jongens D1 (Mix) Sebastiaan van Tiggelen A - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Imme Kloosterman A - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 (Mix) Bram van de Wouw A - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Gijs Hulskorte A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Gayle Vrijenhoek
Pleun de Rooij
Charlotte Hamburg
B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D4 Imme Kloosterman C
20:30 - 22:00 Super 8 Trainingsgroep A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes D2 C Dames 1
18:00 - 19:00 Mini's Trainingsgroep A
18:00 - 19:00 Mini's Trainingsgroep B
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Ton van Hilst A - CD Training door Dames 1
19:00 - 20:30 Meisjes B3 C Dames 1
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Kirsten van Beerendonk
Anouk Damen
A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Myrthe Vinkesteijn B - AB Training door Dames 1 (Myrthe)
19:00 - 20:30 Meisjes D3 Leana Sterrenburg B - CD Training door Dames 1
20:30 - 22:15 Dames 1 Olaf Koning A
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 22:00 Keepers Martijn Herfst C
17:30 - 19:00 J8E1 Joep Hoffmans
Jorn Fischer
A - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Sebastiaan van Tiggelen A - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 (Mix) Dave Schilders
Laurens Klijn
B - CD Heren 1
19:00 - 20:30 Jongens C1 (Mix) Joost van de Wouw
Lucas Klerkx
A - AB Heren 1
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Gijs Hulskorte A - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Pim Hulskorte B - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Elwin Matthijsse A
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes A2 Gert jan Loeffen A - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Ton van Hilst A - CD
17:30 - 19:00 Meisjes B2 B - AB D3
17:30 - 19:00 Meisjes B3 B - CD D4
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Imme Kloosterman C
19:00 - 20:30 Dames 3 Ton van Hilst A - CD
19:00 - 20:30 Dames 4 Gert jan Loeffen A - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C2 Reyes Breurkens B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes C3 Amber Braspenning B - AB
19:00 - 20:30 Meisjes D2 Lotte Hoffmans B - CD
19:00 - 20:30 Meisjes D3 Zara van Rooijen B - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep C Gert Jan Loeffen
20:30 - 22:00 Heren 2 B
20:30 - 22:00 Heren 2 A JA2 door Heren 3
20:30 - 22:00 Heren 3 A JA2 door Heren 3
20:30 - 22:00 Heren 3 B
20:30 - 22:00 Heren Veteranen B
20:30 - 22:00 Heren Veteranen A JA2 door Heren 3
20:30 - 22:00 Jongens A2 (Mix) A JA2 door Heren 3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 M8E1 A - CD B3
16:30 - 18:00 M8E2 Dennis van Heumen A - CD B3
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sebastiaan van Tiggelen A - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 (Mix) Dave Schilders
Daan van de Wouw
A - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Kirsten van Beerendonk A - CD
19:30 - 22:00 Dames 1 Olaf Koning A
19:30 - 22:00 Heren 1 Elwin Matthijsse A
< terug naar vorige pagina
Snel naar: